پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

سخن مدیر درباره آموزش حسابداری

نویسنده: admin | تاریخ: 16 مهر 1396 | بازدیدها: 1829

0

 

آموزش حسابداری کاربردی و عملی یک نیاز اساسی است برای کسانی که میخواهند به تازگی وارد بازار کار حسابداری شوند و یا عزیزانی که سابقه کار در رشته حسابداری دارند و میخواهند ارتقاء پیدا کنند .

افراد بسیار زیادی هستند که فارق التحصیل در رشته حسابداری شده اند و حال برای ورود به بازار کار حسابداری ، احساس میکنند نمیتوانند به خوبی از پس انجام امور حسابداری یک شرکت بر آیند و در ذهن این گونه افراد یک سوال اساسی نقش بسته است ، که از کجا ، و چجوری باید حسابداری را یاد بگیرم و بتوانم یک حسابدار موفق و سبز باشم . خیلی از دوستان وقتی با مدرک دانشگاهی برای استخدام حسابداری به شرکتها مراجعه میکنند و یا تماس میگیرند با یک مسئله روبرو میشوند و کارفرما از آنها سابقه کار در حرفه حسابداری میخواهد .

این سابقه کار را باید از کجا آورد ؟ ... و یا این که از کجا باید شروع کرد ؟ ...آیا همه کسانی که الان به عنوان حسابدار مشغول به کار هستند از ابتدا با سابقه متولد شده اند ؟ ... و یا اینکه همه آنها پارتی دارند ... ؟

بهتر بهتون بگم حسابداری تنها حرفه ای است که بدلیل حساسیت بالا که دارد ، پارتی بازی نیست .

فرق یک حسابدار موفق با کسی که تازه فارق التحصیل در رشته حسابداری شده و یا علاقه مند است که وارد شغل حسابداری شود ، یک چیز است ... ، فقط و فقط مهارت در حسابداری ، که آن حسابدار موفق یادگرفته که چطور باید امور حسابداری یک شرکت را انجام دهد فلذا با اعتماد به نفس کامل در مصاحبه های شغلی شرکت میکند ، و به خاطر آن که میداند که میتواند به خوبی تمام امور حسابداری آن شرکت را انجام دهد ، موفق میشود ....

و به امید خدا ما به شما کمک خواهیم کرد که خیلی سریع این مهارت را کسب کنید و به اعتماد به نفس کامل در حوزه حسابداری برسید . و همراه شما هستیم تا در راستا رسیدن به اهداف تان یاری تان نماییم . و انشاالله که شما امروز را نقطه عطف زندگی خود بدانید و این نقطه پرتاب ، بتواند زندگیتان را متحول سازد و امیدواریم روزی برسد که سالروز این موفقیت شما را باهم به جشن بنشینیم .

و حال در این راستا نتیجه بیش از 16 سال تجربه خدمات و آموزش حسابداری تیم مالی و مالیاتی خودمان را به راحتی از طریق پکیج های آموزش حسابداری حسابدار سبز با قیمتی بسیار ارزان در اختیار شما قرار دادیم .

و بسته ویژه اشتغال دقیقا مناسب شماست که این پکیج جامع و ارزشمند ضمن این که بسیار حرفه ای و تخصصی آموزش داده شده ، خیلی ساده ، روان و قابل فهم برای همه تدریس شده . و از ابتدا و صفر تا سطح مدیر مالی تمام نیازهای یک حسابدار را برطرف میسازد . و در این پکیج آموزش حسابداری ، همه آنچه یک حسابدار باید بداند و تمام مسائلی را که بعنوان یک حسابدار باید با آن دست و پنجه نرم کند ، خیلی صریح بیان شده است و استاد از ابتدا ضمن بیان نکات کلیدی و قوانین ، معافیت ها و جرائم مالیاتی و بیمه ای کاملا کاربردی و عملی به حل صدها مثال و ثبت های حسابداری وتمرین پروژه یک سال مالی یک شرکتپرداخته است ، تا مطالب ، بهتر در ذهن شما عزیزان قرار گیرد .

در نظر داشته باشید برای تمرین عملی ، همراه با پکیج ویژه اشتغال و کسب مهارت کامل با حدود دو تا سه هفته با روزانه 2 ساعت تمرین میتوانید به راحتی بر تمام امور مالی ، مالیاتی و بیمه ای شرکت های خدماتی و بازرگانی مسلط شوید و بخوبی این مهارت را فرا گیرید و بعنوان حسابدار مسلط بر تمام شرکت های خدماتی و بازرگانی همچنین کلیه فروشگاها با هر نوع از فعالیت وارد بازار کار شوید ....

 

 

 

در پناه خدا در آرامش باشید .

به امید موفقیت روز افزون شما ...

موضوعات: ---

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.