پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
اظهارنامه 1393
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 
درخواست اعزام حسابدار

آموزش حسابداری

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 8908

نظر دهید
آموزش حسابداری|آموزشگاه حسابداری حسابدار سبز
حسابدار سبز با سابقه طولانی در امر آموزش حسابداری و همچنین ارائه خدمات مالی و حسابداری، فیلم آموزش حسابداری، با تکیه بر توان فنی و دانش کاربردی مدیران مالی و مشاورین ارشد مالیاتی خود توانست نیازهای الزامی دانش حسابداری برای حضور در جامعه کسب و کار را شناسایی، و راه حل های مناسب با آن را طراحی و ایجاد نماید و با همکاری این مدیران اقدام به تولید فیلم های بی نظیر و جامع آموزش حسابداری کاربردی در سطوح مختلف از مبتدی تا مدیر مالی را نموده است.
فیلم های آموزش حسابداری تولید شده ضمن کاربردی و تخصصی بودن آن و همچنین تطابق آن با استانداردهای آموزش حسابداری ایران، بسیار ساده و روان تدریس شده و کارآموزان به راحتی می توانند از تجربیات و مهارت های مدیران مالی بهره مند شوند و در شغل و حرفه حسابداری به کارگیرند.
آموزش حسابداری علم و فنی است که باعث ارتقای مهارت حسابداری در افراد علاقه مند و دانشجویان حسابداری می گردد.
بدون درك مفاهیم و اصول حسابداری و نیز نداشتن شناخت نسبت به دلایل مفهومی رویه های مورد عمل حسابداری در هر واحد تجاری یا بنگاه اقتصادی ، نمی توان حسابداری را به گونه ای كارآمد و مؤثر فهمید و به كار گرفت و صورت های مالی حاصل از این رویه ها را درك كرد؛ از این رو، آگاهی از مفاهیم، اصول و رویه های مورد عمل حسابداری برای همه كسانی كه با آنها سروكار دارند بسیارمهم و حیاتی است. لذا آموزش حسابداری می تواند سهم بسزایی در این زمینه داشته باشد.
 
 
 آموزش حسابداری
 

آموزش حسابداری 

آموزش حسابداری کاربردی و عملی یک نیاز اساسی است برای کسانی که میخواهند به تازگی وارد بازار کار حسابداری شوند و یا عزیزانی که سابقه کار در رشته حسابداری دارند و میخواهند ارتقاء پیدا کنند .

افراد بسیار زیادی هستند که فارق التحصیل در رشته حسابداری شده اند و حال برای ورود به بازار کار حسابداری ، احساس میکنند نمیتوانند به خوبی از پس انجام امور حسابداری یک شرکت بر آیند و در ذهن این گونه افراد یک سوال اساسی نقش بسته است ، که از کجا ، و چجوری باید حسابداری را یاد بگیرم و بتوانم یک حسابدار موفق و سبز باشم . خیلی از دوستان وقتی با مدرک دانشگاهی برای استخدام حسابداری به شرکتها مراجعه میکنند و یا تماس میگیرند با یک مسئله روبرو میشوند و کارفرما از آنها سابقه کار در حرفه حسابداری میخواهد .

این سابقه کار را باید از کجا آورد ؟ ... و یا این که از کجا باید شروع کرد ؟ ...آیا همه کسانی که الان به عنوان حسابدار مشغول به کار هستند از ابتدا با سابقه متولد شده اند ؟ ... و یا اینکه همه آنها پارتی دارند ... ؟

بهتر بهتون بگم حسابداری تنها حرفه ای است که بدلیل حساسیت بالا که دارد ، پارتی بازی نیست .

فرق یک حسابدار موفق با کسی که تازه فارق التحصیل در رشته حسابداری شده و یا علاقه مند است که وارد شغل حسابداری شود ، یک چیز است ... ، فقط و فقط مهارت در حسابداری ، که آن حسابدار موفق یادگرفته که چطور باید امور حسابداری یک شرکت را انجام دهد فلذا با اعتماد به نفس کامل در مصاحبه های شغلی شرکت میکند ، و به خاطر آن که میداند که میتواند به خوبی تمام امور حسابداری آن شرکت را انجام دهد ، موفق میشود ....

و به امید خدا ما به شما کمک خواهیم کرد که خیلی سریع این مهارت را کسب کنید و به اعتماد به نفس کامل در حوزه حسابداری برسید . و همراه شما هستیم تا در راستا رسیدن به اهداف تان یاری تان نماییم . و انشاالله که شما امروز را نقطه عطف زندگی خود بدانید و این نقطه پرتاب ، بتواند زندگیتان را متحول سازد و امیدواریم روزی برسد که سالروز این موفقیت شما را باهم به جشن بنشینیم .

و حال در این راستا نتیجه بیش از 16 سال تجربه خدمات و آموزش حسابداری تیم مالی و مالیاتی خودمان را به راحتی از طریق پکیج های آموزش حسابداری حسابدار سبز با قیمتی بسیار ارزان در اختیار شما قرار دادیم .

و بسته ویژه اشتغال دقیقا مناسب شماست که این پکیج جامع و ارزشمند ضمن این که بسیار حرفه ای و تخصصی آموزش داده شده ، خیلی ساده ، روان و قابل فهم برای همه تدریس شده . و از ابتدا و صفر تا سطح مدیر مالی تمام نیازهای یک حسابدار را برطرف میسازد . و در این پکیج آموزش حسابداری ، همه آنچه یک حسابدار باید بداند و تمام مسائلی را که بعنوان یک حسابدار باید با آن دست و پنجه نرم کند ، خیلی صریح بیان شده است و استاد از ابتدا ضمن بیان نکات کلیدی و قوانین ، معافیت ها و جرائم مالیاتی و بیمه ای کاملا کاربردی و عملی به حل صدها مثال و ثبت های حسابداری وتمرین پروژه یک سال مالی یک شرکتپرداخته است ، تا مطالب ، بهتر در ذهن شما عزیزان قرار گیرد .

در نظر داشته باشید برای تمرین عملی ، همراه با پکیج ویژه اشتغال و کسب مهارت کامل با حدود دو تا سه هفته با روزانه 2 ساعت تمرین میتوانید به راحتی بر تمام امور مالی ، مالیاتی و بیمه ای شرکت های خدماتی و بازرگانی مسلط شوید و بخوبی این مهارت را فرا گیرید و بعنوان حسابدار مسلط بر تمام شرکت های خدماتی و بازرگانیهمچنین کلیه فروشگاها با هر نوع از فعالیت وارد بازار کار شوید ... و ما به شما پیشنهاد میکنیم این اندک فرصت پایان سال را از دست ندهید و این زمان ، بسیار فرصت خوبی است برای این که برای سال 1396آماده شوید تا به یاری حق ، بهار 96 آغاز موفقیت شما باشد .

 

در پناه خدا در آرامش باشید .

به امید موفقیت روز افزون شما ...

 
 
 
 
 
 

موضوع: آموزش حسابداری

 

معرفی خدمات آموزش حسابداری

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 7504

نظر دهید
 
 کلیپ جامع معرفی محصولات حسابداری
 
 
 
توجه: برای دانلود کلیپ در مرورگر اکسپلورر برروی لینک فوق کلیک راست کرده و گزینه Save Target As و در مرورگر فایرفاکس گزینه Save Link As را انتخاب کنید.
 
بی نظیرحسابداری یک مهارت است و باید حتما به صورت عملی فرا گرفته شود. جدید           
 
                                       مجموعه فیلم های آموزش حسابداری ( فوق العاده کاربردی حسابدار سبز)
 
                                                          کاملا عملی همراه با حل پـروژه
 
                                                          و  پشتیبانی توسط مدیران مـالی
 
                                                              از مبتدی تا مدیر مالی
 
 دانشجویان  ،  فارق التحصیلان  ،  حسابداران  و   علاقه مندان   به    حسابداری :
 
دیگـــــر  نگـــــران  تجربه ، بی کاری   و   ســــابقــــه کار نباشید .
 
کــــــاربــــــردی بیــــــاموزیــــــد                      حرفــــــــه ای عمــــــل کنـــیـــــد 
 
 

مشاوره رایگان تلفنی ، با مدیران مالی مجربهمین حالا تماس بگیریداین پکیج های آموزشی تمامی شرایط یک کارگاه عملی آموزش حسابداری را خواهد داشت و همیشه در دسترس خواهد بود.
 
 مزایای خرید آنلاین فیلم های آموزش حسابداری حسابدار سبز
1- صرفه جویی در وقت و هزینه به دلیل عدم وجود  ترافیک
2- قدرت انتخاب بیشتر فیلم های آموزش حسابداری بدون خستگی
3- روش های مختلف پرداخت آنلاین توسط درگاه پارس پال
4- پشتیبانی از خریداران توسط مدیر مالی مجرب
 
 
   

موضوع: آموزش حسابداری

 

قیمت گذاری در حسابداری

نویسنده: admin | تاریخ: 2 دی 1395 | بازدیدها: 2655

نظر دهید

قیمت گذاری در حسابداری یکی از مهمترین حوزه های کسب وکار است. نه تنها میزان سودی که می توانید داشته باشید را تعیین می کند، بلکه یک پیام درمورد ارزش مورد انتظار کالا یا خدمات میفرستد. راب لاکهارت، مشاور کسب وکار NSW نظر کارشناسی خود را این چنین به اشتراک می گذارد.

زمانی که من به قیمت گذاری نگاه می کنم، دو روش در آن میبینم: یک رویکرد هزینه های خرج شده و یک رویکرد ارزش.

این مقاله بر قیمت گذاری مبتنی بر هزینه تمرکز خواهد کرد. این روش به شما یک بازه از کمترین قیمت هایی که می توانید ... 

موضوع: آموزش حسابداری

 

نرخ بازده حسابداری

نویسنده: admin | تاریخ: 2 دی 1395 | بازدیدها: 9612

نظر دهید نرخ بازده حسابداری (Accounting rate of return )(همچنین به عنوان نرخ ساده ی بازده شناخته می شود) نسبت  تخمین زده شده سود حسابداری یک پروژه به سرمایه گذاری متوسط انجام شده در پروژه است. ARR (نرخ بازده حسابداری) در ارزیابی سرمایه گذاری استفاده می شود. فرمول....

موضوع: آموزش حسابداری

 

برنامه ریزی مواد مورد نیاز (MRP)

نویسنده: admin | تاریخ: 2 دی 1395 | بازدیدها: 3380

نظر دهید

برنامه ریزی مواد مورد نیاز (MRP) یک سیستم برنامه ریزی تولید و کنترل موجودی مورد استفاده برای مدیریت فرآیندهای تولید است. اکثر سیستم های MRP مبتنی بر نرم افزار هستند، در حالی که ممکن است انجام MRP با دست نیز صورت گیرد.

یک سیستم MRP برای برآورد سه هدف به صورت همزمان در نظر گرفته میشود:

حصول اطمینان ازاینکه مواد برای تولید در دسترس هستند و محصولات برای تحویل به مشتریان ...

موضوع: آموزش حسابداری

 

آموزش حسابداری موجودی انبار

نویسنده: admin | تاریخ: 2 دی 1395 | بازدیدها: 2891

نظر دهید
به نام خدا 
آموزش حسابداری موجودی انبار

برای دست یابی به سطح بالای ثبت دقیق موجودی انبار ، تلاش زیادی می بایست برای توسعه و نگهداری یک سیستم کنترل انبار پایدارصورت گیرد.

نرم افزار کنترل موجودی انبار را انتخاب و نصب کنید.

در نمای قفسه نگهداری تجدید نظر کنید تا به بهینه ترین فضای ذخیره دست یابید.

کدهای موقعیت قفسه را ایجاد کنید،طوری که هر موقعیت دارای یک شماره شناسایی منحصر بخود باشد.

انبار را قفل کنید تا امکان برداشت یا جابجایی غیر مجاز از انبار را سلب کنید.

قسمت ها را متراکم کنید تا اقلام مشابه در یک مکان نگهداری شوند. شماره های منحصر بفرد قسمت ها را به آن قسمت ها اختصاص دهید.

قسمت ها را به صورت محفظه های مهر و موم شده و دارای برچسب ، بسته بندی کنید.

موجودی انبار را بشمرید. داده های موجودی انبار را به نرم افزار کنترل موجودی انبار وارد کنید.

روندهای انبارداری را به پرسنل آموزش دهید. شمارش چرخه ای را به صورت روزانه ایجاد کنید. دقت انبارداری را به صورت هفتگی اندازه گیری کنید. نتایج اندازه گیری را پست کنید و پرسنل را برای بهبود دقت تشویق کنید.

روشن است که گام های بسیاری در این روند وجود دارند و نباید انتظار بهبود سریع دقت را داشت. معمولا" چندین ماه کار و کوشش برای دست یابی به سطح بالایی از دقت در ثبت انبارداری لازم است.

 

 

موضوع: آموزش حسابداری

 
صفحه قبل صفحه بعد