پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

نرم افزار مدیریت درآمد و هزینه(دخل و خرج) منزل

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 2930

0

 

قیمت: 28000 تومان

 

حدود 30 سال پیش وقتی که رایانه های شخصی وارد زندگی انسان شد، مردم به این فکر افتادند که از رایانه ها در امور شخصی استفاده کنند. با گسترش رایانه ها در زندگی مردم از یک سو و گسترش مبادلات اقتصادی از سوی دیگر لزوم استفاده از رایانه های شخصی در امور اقتصادی و حسابداری چند برابر شد. امروزه کمتر خانواده ای را سراغ داریم که از وام های بانکی استفاده نکرده باشد. لذا با توجه به گسترش اقتصاد خانواده و اهمیت آن در پیشبرد اهداف خانواده، ما اقدام به طراحی و برنامه نویسی نرم افزار مدیریت دخل و خرج منزل نمودیم. نرم افزار مدیریت دخل و خرج خانه به نام های نرم افزار مدیریت درآمد و هزینه منزل، مدیریت کیف پول، مدیریت پول، مدیریت حساب های شخصی و ... نیز شناخته می شود.
با استفاده از نرم افزار مدیریت دخل و خرج منزل می توانید نظارت قوی و کاملی برروی درآمد و هزینه منزل خود داشته و تصمیمات لازم را برای کنترل هزینه های خود اعمال کنید. نرم افزار مدیریت درآمد و هزینه خانه با ارائه گزارشات متنوع نقشه راه جامعی در جهت بهبود وضعیت زندگی به شما نشان می دهد. یکی از کاربردهای این نرم افزار ثبت وام بانکی می باشد که با استفاده از امکانات این نرم افزار می توانید اصل و بهره کل وام و هر قسط را محاسبه نمایید. از کاربردهای دیگر نرم افزار مدیریت دخل و خرج امکان ثبت و تعریف دارایی منزل می باشد. همچنین می توانید عناوین درآمد، هزینه، وام بانکی، طرف حساب و حساب های بانکی خود را نیز معرفی نمایید.

جهت سفارش نرم افزار مدیریت درآمد و هزینه(دخل و خرج) منزل می توانید از طریق لینک زیر وارد پنل شرکت پست شده و سفارش خود را ثبت نمایید. با ثبت سفارش نرم افزار دخل و خرج توسط شما، محصول توسط شرکت پست به آدرس شما ارسال خواهد شد. لازم به ذکر است بهای محصول در موقع تحویل نرم افزار در محل از شما دریافت خواهد شد.
 
 
قیمت: 28000 تومان

خرید پستی نرم افزار مدیریت دخل و خرج منزل

موضوعات: آموزش حسابداری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.