پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

آموزش حسابداری و نیازهای آن

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 4454

2
 آموزش حسابداری و نیازهای آن
حسابداران، اطلاعات مالی در مورد کسب و کار را برای کمک به مدیران و سهامداران شرکت در جهت تصمیم گیری متناسب کسب و کار را تدوین و ارائه می کنند. گزارش هایی که حسابداران ارائه می کنند نیز توسط دولت فدرال در جهت تصمیم گیری اینکه کسب و کارها و افراد باید چه مقدار مالیات به صورت سالانه پرداخت کنند، استفاده می شود. همچنین این گزارشات توسط جوامع سرمایه گذاری در جهت تصمیم گیری در مورد اینکه آیا شرکت های مالی با ثبات بوده و ارزش سرمایه گذاری دارند استفاده می شود، و نیز توسط بانک ها برای تعیین اینکه آیا کسب و کارها واجد شرایط وام و تعیین مقدار وام می باشند، مورد استفاده قرار می گیرد.
حسابداران در یکی از چهار زمینه اصلی قرار می گیرند: حسابداران عمومی؛ حسابداران مدیریتی؛ حسابرسان داخلی؛ و حسابداران دولتی. انواع مختلف شغلهای حسابداری در هریک از زمینه ها وجود دارد.
رشته حسابداری تمرکز زیادی بر ریاضیات، تجارت، اقتصاد و امور مالی دارد. یک برنامه حسابداری کالج معمولی می تواند شامل بسیاری از کلاس های زیر باشد:
اخلاق تجارت و قانون 
حسابداری کامپیوتری 
سرمایه گذاری 
مدیریت منابع انسانی 
حسابداری مدیریت 
پردازش حقوق و دستمزد 
آماده سازی مالیاتی 
ریاضی کاربردی تجارت

نیازهای حسابداری و درسی از مدرسه ای به مدرسه دیگر و همچنین بسته به سطح آموزش مورد نظر متفاوت است. اکثریت شغل های حسابداری نیازمند آموزش پیشرفته و مجوز هستند، بنابراین دانش جویان علاقه مند به شغل های حسابداری می توانند به عرصه ی این کار با استفاده از کار کردن به عنوان دفتردار و یا کارمند حسابداری وارد شوند، در حالی که آنها نیازهای مناسب آموزشی را آماده می کنند. 
برخی از حسابداران از شغل های حسابداری پایین تر با نشان دادن استعداد و تجربه خود به رده های شغلی بالاتر حسابداری دست یافته اند، اما اکثر حسابداران یک مدرک لیسانس دارند و یا حتی مدرک کارشناسی ارشد به دست آورده اند. آموزش در این زمینه مهم است: از 279،400 حسابدار که قرار بوده  بین سال 2008 تا  2018 وارد عرصه کار شوند، دفتر آمار کار (BLS) گزارش می دهد که کسانی که مدارک پیشرفته تری دارند مطلوب تر هستند.
 
حسابداران بررسی کننده نمودارها و مدارک آموزش مورد نیاز حسابداری
به گزارش BLS، مدرک کارشناسی در حسابداری، یا رشته های مرتبط، عموما حداقل سطح تحصیلی برای به بدست آوردن عنوان شغلی به عنوان یک حسابداراست. با این حال، بسیاری از کارفرمایان به دنبال متقاضیانی هستند  که درجه کارشناسی ارشد در حسابداری و یا مدیریت کسب و کار را به دست آورده اند.

دانشجویانی که به دنبال مدرک حسابداری هستند اغلب مدارس آنلاین را انتخاب می کنند- به ویژه کسانی که قبلا شروع به کار کرده اند و مایل به ادامه تحصیل هستند. مانند اکثر برنامه های کالج ها، مدرک کارشناسی به طور معمول حدود چهار سال طول می کشد و کارشناسی ارشد نیاز به یک یا دو سال دیگر تحصیل دارد. 
اکثر فارغ التحصیلان رشته های حسابداری عنوان گواهینامه حسابدار رسمی (CPA)را دریافت می کنند – که یک الزام برای هر حسابداری است که یک گزارش برای کمیسیون بورس و اوراق بهادار را پر می کند، می باشد. در سال 2009، 46 ایالت و همچنین ناحیه کلمبیا از حسابداران رسمی خواست که حداقل 150 ساعت از ترم دانشگاه را بگذرانند.

امتحان CPA اصلا آسان نیست ، بنابراین آماده مطالعه باشید. با توجه به BLS، کمتر از 50 درصد از افرادی که در امتحان چهار قسمتی CPA شرکت می کنند، در اولین تلاش خود موفق می شوند. 

فرصت های شغلی در حسابداری 
بسیاری مشاغل مختلف برای دانش جویانی که مدارک حسابداری بدست می آورند، وجود دارد. برخی از نمونه های فرصت های شغلی عبارتند از:
تخمین هزینه 
تحلیل گران مالی 
متصدیان 
تحلیلگران بودجه 
مشاوران مالی شخصی 
محققین مالیات

اکثر حسابداران رسمی برای شرکت ها کار می کنند و یا کسب و کار خود را آغاز می کنند. حسابداران قانونی(حقوقی)(Forensic Accountants) بر جرم های اداری مانند تقلب در اوراق بهادار و یا اختلاس تمرکز می کنند. بسیاری از حسابداران دیگر کار را به عنوان حسابرس با دولت فدرال و یا سرویس داخلی درآمد (IRS) می بینند. 
ادامه تحصیل برای حسابداران بسیار مهم است - و همچنین برای تمدید مجوز CPA در بسیاری از ایالت ها مورد نیاز است. سازمان های حسابداری حرفه ای مانند موسسه آمریکایی حسابداران رسمی، موسسه حسابداران مدیریت و هیئت استانداردهای حسابداری مالی می تواند به حسابداران برای پیدا کردن راه های ادامه تحصیل و سایر پشتیبانی های شغلی کمک کند. انجمن حسابداری حرفه ای امریکا نیز یک منبع عالی برای مسائل مربوط به حسابداری از قبیل راهنمایی در آزمون خسته کننده CPA خسته کننده، فرصت های شغلی و اخبار و روند صنعت حسابداری می باشد.

موضوعات: آموزش حسابداری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.

<
آموزش حسابداری
 • تعداد مطالب: 0
 • تعداد نظرات: 0
 • آیدی یاهو:
18 تیر 1393 15:39

مریم

 • گروه کاربری: ميهمان
 • تاریخ عوضیت: --
 • وضعيت:
 
از مطالب سایت شما کمال تشکر را دارم.


<
آموزش حسابداری
 • تعداد مطالب: 90
 • تعداد نظرات: 7
 • آیدی یاهو:
5 شهریور 1393 22:11

admin

 • گروه کاربری: مدير کل
 • تاریخ عوضیت: 10 بهمن 1392
 • وضعيت: آفلاين
 
نقل قول: مریم
از مطالب سایت شما کمال تشکر را دارم.

با سلام
متشکریم