پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

نکاتی برای مصاحبه تلفنی

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 3290

0

 

 مصاحبه تلفنی

 

شرکت های بسیار زیادی به حمایت های تلفنی، یا مصاحبه های تلفنی به عنوان معیار اولیه اینکه یک داوطلب باید برای یک مصاحبه شخصی دعوت شود یا خیر، وابسته اند. مصاحبه های تلفنی عموما کم هزینه ترند و وقت کمتری را از شرکت می گیرند، بنابراین اگر با شما برای این نوع مصاحبه تماس گرفته شد، تعجب نکنید.

برخی از داوطلبان مصاحبه تلفنی را به عنوان یک مصاحبه واقعی قلمداد نمی کنند، اما چیزی بیشتر از حقیقت نمی تواند باشد. در واقع، این امر می تواند دروازه شما برای ورود به شرکت باشد، بنابراین آن را در تلفن از دست ندهید!

در اینجا برخی نکات برای کمک به شما به منظور هدایت به سمت مصاحبه های تلفنی وجود دارد:

1.با مصاحبه تلفنی به گونه ای برخورد کنید که یک مصاحبه شغلی شخصی دارید.

این به این معنی است که شما باید تمرکز کنید و با معلومات مربوط به شرکت و شغل آماده باشید. یک مزیت داشتن مصاحبه تلفنی این است که شما می توانید اصول شرکت را برای ارجاع دستی پیش روی خود داشته باشید. برخی مردم علاقه مندند که سایت اینترنتی شرکت را در جلوی خود بر روی یک صفحه رایانه داشته باشند و برخی دیگر علاقه دارند که یک نسخه از رزومه یا توصیف شغلی خود را داشته باشند.

تعیین کنید که چه کارهایی برای شما بهتر است و آن چیزها را قبل از اینکه با شما تماس گرفته شوند، در دسترس داشته باشید. اطمینان حاصل کنید که شما تایپ نمی کنید در حالی که مصاحبه تلفنی را انجام می دهید. مصاحبه کننده ممکن است بتواند صدای صفحه کلید شما بشنود، بنابراین همه سایت های اینترنتی ضروری و اسناد را اندکی قبل از زمان تماس برنامه ریزی شده، بگیرید.

2.اگر شما باید تماس را از تلفن همراه خود داشته باشید، اطمینان حاصل کنید که شما در ناحیه ای هستید که پذیرش خوبی داشته و شما در یک محیط ساکت هستید.

سر و صداهای محیط برای مصاحبه کننده بسیار پریشان کننده است و شما می خواهید اطمینان حاصل کنید که مصاحبه کننده می داند که شما مصاحبه را با جدیت انجام می دهید. اگر در یک کافی شاپ یا رستورات با شما تماس گرفته می شود، شما واقعا قادر به کنترل سر و صدای پیرامون نیستید. آیا شما می خواهید که یک کودک جیغ زننده رشته افکار شما را پاره کند و برای شخص سمت دیگر تلفن پریشان کننده باشد؟ احتمالا نه.

اگر شما یک فضای ساکت در خانه خود در دسترس ندارید، کتابخانه محل خود را برای بررسی اینکه آنها یک فضای ملاقات که شما بتوانید به صورت رایگان رزرو کنید، جستجو کنید.

3.هر گونه حواس پرتی را هنگامی که در حال صحبت با تلفن هستید، حذف کنید.

به عنوان مثال، بلندگوهای کامپیوتر خود را خاموش کنید، برای کودک خود یک پرستار بچه بیابید، سگ خود را بیرون بگذارید، و غیره. شما فقط باید بر روی چیزی که مصاحبه کننده می گوید، تمرکز کنید. این کار هنگامی که چیزهای دیگری ذهن شما را مشغول می کنند، بسیار مشکل است.

پس از اینکه مصاحبه تلفنی به پایان رسید، یک ایمیل سریع به مصاحبه کننده خود برای تشکر از آنها به خاطر وقتشان ارسال کنید. این کار در نشان دادن این که شما هنوز به شغل علاقه مندید، مفید است.

موضوعات: آموزش حسابداری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.