پرداخت موبایل
فیلم آموزش حسابداری
فیلم آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
آموزش حسابداری
بخشنامه حسابرسی
آموزش حسابداری
 
 
 
 
 
 
در اینستاگرام همراه ما باشید
 
 
خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی

خرید پستی
 
 
پروژه حسابداری
 
بخشنامه جدید موارد مشمول حسابرسی
 
خدمات مالی و حسابداری
 
 
 
 

7 نکته در مورد پایان سال مالی

نویسنده: admin | تاریخ: 22 مهر 1395 | بازدیدها: 2884

0

 7 نکته در پایان سال مالی

 

پایان هر سال مالی یک زمان خیلی فشرده برای بسیاری از کسب و کار ها محسوب می شود. شما ممکن است در پایان سال فروش های خود را انجام دهید و یا ممکن است به فکر سهام خود باشید، اما در عین حال باید به وضعیت مالی خود رسیدگی کنید. در این موقع از سال، تصمیم گیری سریع اغلب به دلایل مالیاتی بدون در نظر گرفتن عواقب این تصمیمات می تواند جریان نقدی آینده را در کسب و کار تحت تاثیر قرار دهد. مراحل زیر طراحی شده اند که به شما برای تصمیم گیری های مالی آگاهانه تر در این زمان از سال کمک کنند.

 

 

قبل از پایان سال مالی

1. پرداخت بازنشستگی ( خودتان و کارکنان شما)

پرداخت در این سال مالیسبب کسر مالیات در سال جاری مالی در بازنشستگیمی شود که در غیر این صورت باید 28 ژوئن پرداخت گردد.

 

 

2.استفاده از آخرین سهام

سهام را همیشه جدی بگیرید، بنابراین سفارشات بزرگ را قبل از گرفتن سهام انجام دهید چرا که منجر به صرفه جویی می شود. شما همچنین ممکن است بخواهید سهامموجود خود را بفروش برسانید، فقط مطمئن شوید که به اندازه کافی سهام برای فروش های ماه ژوئن تاسفارش بعدی خود دارید.

 

 

3. سهام منسوخ را حذف و یا حفظ کنید

آیا شما سهامی دارید کهنمی توانید آن بفروشید و یا مجبورید آن را به میزان قابل توجهی ارزانتر بفروشید؟ بهای متناسبی را برای آندر نظر بگیرید


4. بدهی های بد را حذف کنید

به لیست بدهکاران خود بروید و پیش بینی کنید که کدامیک از بدهکاراناین احتمال را دارند که بخشی و یا تمامی بدهی های خود را پرداخت کنند. شما همچنین می تواند به طور فعال امور بدهکاران را برای پرداخت بدهی خود پیگیری کنیدو اقدامات جایگزینی را برای بازیابی این بدهی در صورت لزوم بررسی کنید.

پس از پایان سال مالی

 

 

5. استفاده از فرصت برای دریافت تشريفات اداري و بروز رسانی امور مالی خود

پایان سال مالی تنها برای تنظیم امور مالی کسب و کار خود جهت اهداف مالیاتی نیست، بلکه فرصتی برای خودتان نیز می باشد. کارهای اداری خود را با حسابدار خود در اسرع وقت در سال مالی جدید تقسیم کنید و منتظر نتایج باشید. اطلاعات به موقعبه شما کمک خواهد کرد که بدانید که کجا هستید و برای موقعیت خود در سال آینده تصمیم گیری کنید.

مراقب باشید:

 

 

6. تعویق انداختن درآمد به سال مالی بعدی

اگر شما منتظر باشید که پس از اول ژوئن، فاکتور را به مشتری بدهید شما ممکن است تا ماه آگوست یا سپتامبر پولی را دریافت نکنید.

 

 

7. خرید های بزرگ و یا پیش پرداخت ها برای مقاصد کسر مالیات

مشکلات می تواند به سرعت در سال مالی جدید به وجود آیند اگر که شما به درستی برایتاثیر جریان نقدی ازخرید های بزرگ و یا پیش پرداختها بودجه بندی نکرده باشید. همچنیناز معاملات بسیاری در این زمان از سال وجود دارد، بنابراین با صرفه جویی سریع وسوسه نشوید و مطمئن شوید که شما خریدخود را در بهترین منافع بلند مدت کسب و کار خودتان انجام می دهید.

این لیست جامع نیست امابه عنوان یک نقطه شروع برای کمک به شما جهت یک تصمیم گیری هدفمند در نظر گرفته شده است. ما به شدت توصیه می کنیم که به دنبال یک مشاوره حرفه ای متناسب با وضع و نیازکسب و کار خود باشید.

موضوعات: آموزش حسابداری

بازدید کننده عزیز, شما هنوز به عضویت سایت در نیامده اید.
پیشنهاد می کنم در سایت ثبت نام کنید و یا وارد سایت شوید.